Dobra wiadomość! - Będzie wielofunkcyjne boisko sportowe w naszej szkole!

Rusza pierwszy etap, jakim jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy boiska wielofunkcyjnego przy  naszej szkole.

Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej zabezpieczył odpowiednie środki w budżecie Gminy na 2023 r., które pozwolą na budowę nowego boiska sportowego. Będzie to obiekt o nawierzchni poliuretanowej, który doskonale nadawał się będzie do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Podpisanie umowy na opracowanie dokumentacji projektowej odbyło się 8 lutego w naszej szkole. W  jej podpisaniu wzięli udział: Wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej, Wykonawca inwestycji oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Okulicach.

Dokumentacja projektowa budowy boiska wielofunkcyjnegoprzy szkole w Okulicach ma być gotowa do końca listopada bieżącego roku.

Zbigniew Góra