III Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzezawa

W ramach obchodów 50-lecia powstania Gminy Rzezawa w Publicznej Szkole Podstawowej w Okulicach odbył się Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych Gminy Rzezawa o Puchar Wójta Gminy Mariusza Paleja.

Zawody sportowe zorganizowane dla uczniów klas VII i VIII odbyły się 15.02.2023r. w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Okulicach. Imprezę sportową zainaugurował dyrektor szkoły Zbigniew Góra. Powitał wszystkich uczestników Turnieju wraz z opiekunami: Jolantą Sumarą -Warchoł, Agatą Marek - Szafrańską, Edytą Nosek, Zbigniewem Koniecznym. Do udziału w rozgrywkach zgłosiły się 4 drużyny: PSP Jodłówka, PSP Rzezawa, PSP Krzeczów i PSP Okulice. Drużynę stanowiła grupa mieszana składająca się z 4 chłopców i 2 dziewcząt. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Poziom zaciętej rywalizacji był wyrównany, toteżo rozstrzygnięciu turnieju decydowały niewielkie różnice punktowe.

Po raz pierwszy przyznano dwa pierwszemiejsca.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce      PSP Rzezawa i PSP Jodłówka

II miejsce    PSP Okulice

III miejsce  PSP Krzeczów

Nagrody w postaci pucharów, dyplomów i upominków rzeczowych ufundowane i wręczone zostały przez Wójta Gminy Rzezawa Pana Mariusza Paleja oraz Dyrektora PSP w Okulicach Pana Zbigniewa Górę.

Turniej przebiegał w atmosferzesportowej rywalizacji i przy żwawym dopingu publiczności.

Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom Turnieju, życzą dalszych sukcesów i zapraszają na kolejne spotkanie sportowe.