Świat ucznia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Po dłuższej nieobecności w szkole, spowodowanej zawieszeniem zajęć w formie stacjonarnej oraz wakacjami, 1 września zainaugurujemy nowy rok szkolny 2020/2021. Spotkamy się w kościele parafialnym o godz. 9.00, uczestnicząc we Mszy Świętej.
Ze względów bezpieczeństwa, związanego m. in. z jednoczesnym zgromadzeniem się uczniów całej szkoły, zostaną przekazane Wam i zainteresowanym rodzicom wszystkie informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego (w kościele po zakończeniu nabożeństwa).
Następnie udamy się do szkoły we wskazanym porządku, by uniknąć gromadzenia się przed budynkiem. Wchodząc do szkoły, obowiązkowo dezynfekujemy ręce zachowując, od siebie bezpieczną odległość. Następnie udajemy się do klas, w których powitają Was wychowawcy, przekazując dodatkowe informacje i odpowiadając na ewentualne pytania.

Do zobaczenia w szkole!