„Niech kolęda serca budzi’’

Uczniowie klasy III pod kierunkiem wychowawczyni p. A. Marszyckiej  przedstawili świąteczną inscenizację pod nazwą „Niech kolęda serca budzi’’.

Krótki koncert piosenek świątecznych został nagrodzony gromki brawami. Małym wokalistom  w czasie występu akompaniowała na flecie Milena Nowak uczennica klasy V oraz na organach Kacper Baniak uczeń klasy III. Następnie uczennica klasy trzeciej złożyła świąteczne życzenia i zostały wręczone drobne, świąteczne upominki. Na zakończenie Pan dyrektor zabrał głos, życząc wszystkim zdrowych, radosnych, bezpiecznych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzeniaoraz podziękował za przygotowanie uroczystej akademii.

Akademia była niezwykle miłym akcentem w ostatnim dniu nauki mijającego roku kalendarzowego. Bożonarodzeniowe melodie, strojne choinki, zapach świerkowych gałązek, galowe stroje – wszystkie te elementy sprawiły, że w szkole zapanował uroczysty, prawdziwie świąteczny nastrój.

A.Marszycka