Szkoła tuż,tuż!

26 maja 2023 r. odbył się w naszej szkole dzień otwarty dla przyszłych uczniów klasy pierwszej.

Dzieci zostały powitane przez panią wychowawczynię i pana Dyrektora. Uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali krótkie przedstawienie pod nazwą Zdrowym być. W tym dniu dzieci wykonały prace plastyczne tematycznie związane z oglądanym przedstawieniem, poczęstowały się kolorową, smaczną galaretką, a także wzięły udział w różnych zabawach i ćwiczeniach ruchowych w sali gimnastycznej. Godziny spędzone w szkole dostarczyły przedszkolakom wielu niezapomnianych wrażeń. Wychodząc ze szkoły byli uśmiechnięci i zadowoleni. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Do zobaczenia 1 września 2023r.

Anna Marszycka