Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii.

Z tej okazji  23 listopada odbyła się w naszej szkole zabawa andrzejkowa.  W tym dniu Samorząd Szkolny, pod opieką pani Edyty Nosek przy wsparciu księdza Mateusza zorganizował zabawę, podczas której nie zabrakło tańców, zabaw i tradycyjnych wróżb. Były także niespodzianki: fotobudka, a dla dziewczynek kolorowe warkoczyki. Uczennice klas 7 i 8 pięknie udekorowały salę gimnastyczną i przygotowały wróżby. Ksiądz Mateusz wspaniale poprowadził imprezę proponując ciekawe zabawy i muzykę. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.

Andrzejki przebiegały w miłej i ciepłej atmosferze.
Bardzo dziękujemy księdzu Mateuszowi, pani Edycie Nosek oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowania uczniom i uczennicom! :)

Opracowała Agnieszka Sowa