Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek

W czwartek 11 stycznia nasza muzyczna reprezentacja udała się do Publicznej Szkoły Podstawowej w Dąbrówce, aby wziąć udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

W prawdziwie zimowej scenerii zabrzmiały znane wszystkim kolędy. Nie zabrakło również bardziej współczesnych utworów opowiadających o Bożym Narodzeniu. Po części konkursowej uczniowie szkoły w Dąbrówce wraz z ks. Mateuszem Wojcieszakiem zaprezentowali jasełka w nietypowym wydaniu, czym wzbudzili podziw, uśmiech i gorące brawa dla występujących.

Jury powołane przez organizatorów oceniło uczestników i przyznało nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych. Bardzo się cieszymy, gdyż wśród nagrodzonych znalazły się wszystkie nasze uczennice.

W kategorii klas:

I- III Aniela Pradel zajęła I miejsce,

IV- VI Wiktoria Chołda - III miejsce,

VII- VIII Małgorzata Mikołajczak - III miejsce.

Gratulujemy!

autor: A.G.