Zabawa karnawałowa

W dniu 23 stycznia w naszej szkole miała miejsce zabawa karnawałowa, która odbyła się w dwóch grupach wiekowych. Uczniowie klas I-IV bawili się w godzinach popołudniowych, a klasy V-VIII w godzinach wieczornych.

Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową. Wszyscy uczniowie przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Prowadzący imprezę ksiądz Mateusz oraz dziewczyny ze Szkolnego Samorządu Uczniowskiego urozmaicali tańce ciekawymi zabawami i konkursami. W czasie przerw dzieci miały czas na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Była to również okazja do wykonania sobie zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczestnicy balu wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby bal karnawałowy odbył się, a więc wychowawcom, Radzie Rodziców, księdzu, panu dyrektorowi – serdecznie dziękujemy!

S. Król