Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Rzezawa

07. 02. 2024 r. rozegrano już po raz czwarty Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej dla Szkół Podstawowych Gminy Rzezawa o Puchar Wójta Gminy Rzezawa Mariusza Paleja.

Gospodarzem zawodów była Publiczna Szkoła Podstawowa im. gen. L. Okulickiego w Okulicach. Patronat nad turniejem objął Wójt Gminy Rzezawy Mariusz Palej. Do zawodów zgłosiły się drużyny z czterech szkół: Jodłówki, Rzezawy, Krzeczowa i Okulic. W imieniu wójta gminy Rzezawa, dyrektor szkoły Zbigniew Góra przywitał przybyłych zawodników wraz z opiekunami i otworzył turniej. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” według przepisów PZPS. Rozgrywkom towarzyszyła bardzo dobra atmosfera na boisku i wśród kibiców. Wszyscy zawodnicy grali z dużym zaangażowaniem, przestrzegając zasad fair play. Po zaciętej rywalizacji wyniki turnieju były następujące:

I miejsce – PSP Rzezawa

II miejsce – PSP Jodłówka

III miejsce – PSP Okulice

IV miejsce – PSP Krzeczów

Puchary dla zwycięskich drużyn ufundowane przez pana wójta, wręczył dyrektor szkoły. Każdą drużynę nagrodzono dyplomem, a wszystkich zawodników słodkim upominkiem. Kończąc turniej dyrektor szkoły Zbigniew Góra, podziękował wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i życzył dalszych sukcesów sportowych.