Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas I – III

Po długim okresie nauki zdalnej w poniedziałek 18. 01. 2021 r. wracamy do nauki stacjonarnej w szkole. Zajęcia będą się odbywały zgodnie z obowiązującym planem zajęć tj.:

klasa I od godz. 8.10 do godz. 12.40,

klasa II od godz. 8.10 do godz. 12.40,

klasa III od godz. 8.10 do godz. 12.40,

zajęcia świetlicowe do godz. 15.20.

Wracając do zajęć stacjonarnych pamiętajmy o obowiązującym w szkole podwyższonym reżimie sanitarnym przyjętym na początku roku szkolnego, który został wprowadzony z pierwszym dniem nowego roku szkolnego na podstawie obowiązujących przepisów sanitarnych związanych z pandemią COVID-19.

Biorąc pod uwagę nasze wspólne bezpieczeństwo i dbałości o nasze zdrowie proszę rodziców, aby wspólnie z dziećmi zapoznali się jeszcze raz z obowiązującymi w szkole procedurami, zasadami oraz regulaminami, udostępnionymi na nowej stronie internetowej www.pspokulice.szkolnastrona.plw zakładce Procedury COVID-19.

Uczniowie korzystają z wejścia głównego i stosują się do wskazówek nauczyciela i pracownika obsługi. Uczniowie klasy I i II korzystają z dotychczasowych szatni i udają się na zajęcia do swoich klas na i piętrze. Uczniowie klasy III udają się do szatni w sali gimnastycznej, a następnie do sali lekcyjnej w auli szkolnej na II piętrze.

Do zobaczenia w szkole!

Zbigniew Góra