22 KWIETNIA ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

W dniu 11 maja 2021r uczniowie klasy drugiej pod kierunkiem swojej wychowawczyni wystawili przedstawienie nawiązujące do minionego święta p.t ." Niewielki, ale śliczny Teatrzyk Ekologiczny" dla najmłodszej społeczności naszej szkoły.

Miało ono na celu kształtowanie postaw proekologicznych wśród mieszkańców naszej planety oraz uzmysłowienie uczniom, dlaczego powinni o nią dbać. Następnie głos zabrał Pan dyrektor, który pogratulował drugoklasistom pięknego występu oraz podziękował za pamięć o tak ważnym wydarzeniu. W dalszej części swojego wystąpienia zachęcał wszystkich obecnych do działań sprzyjających środowisku naturalnemu.
                                                                                                                                                                                                                                                        Halina Sączawa